Maciej Przebindowski

doświadczony prawnik z Krakowa

Kancelaria Adwokacka Macieja Przebindowskiego to miejsce świadczące profesjonalnego usługi prawne na terenie miasta Kraków od 2001 roku. Prawnik Maciej Przebindowski ukończył studia podyplomowe w szkołach i na uniwersytetach w Warszawie, Krakowie oraz Chorzowie. Został wpisany na listę osób wykonujących zawód adwokata uchwałą z dnia 27 lutego 2001 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz stale zdobywana wiedza prawna przekłada się na wysoki procent spraw zakończonych sukcesem. Maciej Przebindowski to wyróżniający się na tle innych prawnik w Krakowie, dla którego dobro Klienta oraz bezpieczeństwo jego interesów są priorytetem. Misją Macieja Przebindowskiego jest rzetelne analizowanie powierzonej sprawy, opracowywanie skutecznej linii działania, a tym samym konsekwentne dążenie do wygranej. W Kancelarii Adwokackiej Macieja Przebindowskiego sprawiedliwość zawsze gra pierwsze skrzypce!


Maciej Przebindowski to prawnik z miasta Kraków specjalizujący się w:

  • prawie karnym (m.in. obrona podejrzanego i oskarżonego oraz reprezentowanie pokrzywdzonego),
  • prawie gospodarczym i handlowym (m.in. przygotowywanie umów, rejestracja spółki, reprezentacja przed organami państwowymi, windykacja należności),
  • prawie rodzinnym (m.in. sprawy o rozwód, separację, alimenty, podział majątku),
  • prawie cywilnym (m.in. sporządzanie umów, roszczenia windykacyjne, ubezwłasnowolnienie),
  • prawie spadkowym (m.in. podziały, stwierdzenie zasiedzenia lub nabycia spadku).
Tak szeroka znajomość prawna pozwala na godne oraz profesjonalne reprezentowanie nie tylko osób fizycznych, ale również przedsiębiorców chcących właściwie zabezpieczyć biznesy swojej firmy.

Każda sprawa sądowa ma szansę na powodzenie! Powierz ją w ręce doświadczonego i dobrego prawnika z Krakowa!


Skuteczny prawnik w Krakowie pomoże Ci uporać się z najtrudniejszym problemem prawnym

Prawnik Kraków - Postaw na jej profesjonalizm

Dobry prawnik, jakiego każdy zainteresowany z miasta Kraków może znaleźć w Kancelarii Adwokackiej Macieja Przebindowskiego, wyróżnia się maksymalnym zaangażowaniem w sprawę, a także indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Dzięki stałemu rozwojowi wszystkim zainteresowanym osobom z miasta Kraków, prawnik oferuje rozwiązywanie sporów sądowych na jak najwyższym poziomie. Głównym celem kancelarii adwokackiej jest nie tylko przeprowadzenie Klienta przez cały proces od A do Z, ale także przekazanie mu podstawowej wiedzy prawnej stanowiącej odpowiedź, jak uchronić się przed podobnymi problemami w przyszłości. Kiedy na szali jest dobro Klienta, nie ma miejsca na jakiekolwiek niedociągnięcia! Profesjonalny prawnik w Krakowie to osoba, której nieocenione wsparcie pomogło uporać się z poważnymi problemami prawnymi wielu osobom! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w naszej Kancelarii Adwokackiej Macieja Przebindowskiego.