Świadek

Autor nie ponosi odpowiedzialności za błędne zastosowanie niniejszej informacji.
Ma ona charakter czysto abstrakcyjny i teoretyczny.
Przed jej zastosowaniem skonsultuj się z adwokatem lub innym kwalifikowanym prawnikiem.
 Proces Tichbornea
" Proces Tichborne'a " ( fragment )

Świadek w postępowaniu przygotowawczym

Wstęp Otrzymawszy wezwanie jako świadek w postępowaniu przygotowawczym zastanów się jaka wiedza jest przedmiotem zainteresowania organu ( policji,prokuratury etc ). Niestety skoro otrzymałeś wezwanie,to nawet jeśli jest to pomyłka,to i tak musisz się stawić. Od tego wyjątku nie ma.

Przede wszystkim rozważ kontakt z kwalifikowanym pełnomocnikiem ( adwokatem ).Poniższy artykuł pomoże w spotkaniu z przesłuchującym,jednak kontaktu z profesjonalnym pelnomocnikiem nie zastąpi. Czy jest on potrzebny ? No cóż,a kiedy potrzebny jest lekarz ? Na pewno gdy choroba jest poważna.A skąd wiedzieć,że choroba jest poważna ? Najlepiej spytać lekarza.Czyli kolo się zamyka.

Ignorując profilaktykę,można na własne życzenie wygenerować spore wydatki i kłopoty.Wybór należy do Ciebie. Celem porady prawnej jest rozeznanie się przez profesjonalistę w Twej wiedzy oraz następstwach wynikających z podzielenia się tą wiedzą dla Ciebie i najbliższych. Być może Tobie nic nie grozi,ale najbliżsi znajdą się w kłopotliwej sytuacji.